Ogólne warunki korzystania z serwisu  

Właścicielem sklepu (strony internetowej) www.e-technika.pl  jest firma działająca pod adresem
Etech Agnieszka Majewska
ul. ks. Piotra Skargi 5F
84-200 Wejherowo

Działalność gospodarcza wpisana jest do  Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej,
prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki (www.firma.gov.pl)

NIP 583-101-86-43
REGON 191511070

Konto bankowe:
mBank 71 1140 2004 0000 3702 5546 5120


Firma Etech zajmuje się produkcją oraz handlem urządzeniami elektronicznych z głównym naciskiem na systemy oświetlenia LED. Każdy towar znajdujący się w ofercie firmy Etech można obejrzeć i odebrać osobiście w siedzibie firmy od poniedziałku do piątku po uprzedzeniu obsługi sklepu. Niektóre produkty wykonywane są na zamówienie i można je obejrzeć lub odebrać osobiście tylko po wcześniejszym ustaleniu tego faktu z obsługą firmy.

Ceny towarów umieszczonych w sklepie internetowym firmy Etech (e-technika.pl)  podane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT - są cenami brutto.Dostępne w ofercie produkty są nowe (o ile w opisie nie ma innej informacji) pozbawione wad prawnych i fizycznych.


     Składanie zamówień

Zamówienia można składać: przez formularz szybkich  zamówień elektronicznych witryny internetowej www.jme.com.pl , poprzez wysłanie zamówienia na adres e-mail sklep@e-technika.pl całą dobę każdego dnia tygodnia oraz telefonicznie w godzinach 8-18 pod nr tel. 501702903.
W przypadku problemów w realizacji zamówienia lub braku wystarczających danych do jego realizacji obsługa firmy JME skontaktuje się z osoba zamawiającą w celu ustalenia brakujących szczegółów lub wyjaśnienia wątpliwości.

Wysyłki realizowane są od poniedziałku do piątku.O wysyłce lub możliwości odebrania zamówionego towaru zostaniesz poinformowany mailem bądź telefonicznie.
W większości przypadków towar wysyłany jest w ciągu 24 godzin od otrzymania zamówienia, w przypadku przedłużenia się terminu wysyłki zostaniesz o tym poinformowany.


     Dostawa

Towar zamówiony z opcją dostawy uwzględnioną w zamówieniu  zostanie wysłany zgodnie z  cennikiem znajdującym się poniżej :


FIRMA KURIERSKA Inpost  przesyłka ekspresowa                            16 zł
PACZKOMATY Inpost                                                                          14zł
FIRMA KURIERSKA Inpost   przesyłka ekspresowa  pobraniowa       18 zł


     Formy płatności:

Pobranie - kurier lub doręczyciel wydając towar Klientowi przyjmuje równocześnie   wskazaną opłatę (wartość brutto zamówienia plus opłata za doręczenie przesyłki pobraniowej),
Przelew - wpłata na konto firmy Etech odpowiednio powiększona o koszty dostawy traktowana jako przedpłata za towar, który wysyłany jest po wpłynięciu pieniędzy na konto

Kwoty za wysyłkę umieszczone są na paragonie lub fakturze jako osobna pozycja i zawierają podatek VAT 23%
Dowodem zakupu towaru w sklepie internetowym jest paragon fiskalny bądź faktura VAT wystawiona zgodnie z informacjami zawartymi w zamówieniu


     Ochrona danych osobowych

Administratorem Państwa danych osobowych jest firma Etech Agnieszka Majewska z siedzibą w Wejherowie ul. Piotra Skargi 5f.
W sprawie danych osobowych pisać można do administratora danych osobowych na adres mailowy jme@jme.com.pl
Firma Etech wykorzystuje otrzymane od kupujących dane osobowe wyłącznie w celu realizacji złożonego zamówienia . Dane nie są przekazywane innym podmiotom, osobom trzecim oraz nie są wykorzystywanych w celach marketingowych, mailingowych, subskrypcji czy też wysyłania newsletterów.
Każdy klient ma prawo wglądu do swoich danych osobowych przekazanych firmie Etech , prawo do ich poprawienia, zażądania usunięcia bądź zaprzestania ich przetwarzania w jakikolwiek sposób.Firma Etech wykorzystuje otrzymane od kupujących dane osobowe wyłącznie w celu realizacji złożonego zamówienia . Dane nie są przekazywane innym podmiotom, osobom trzecim oraz nie są wykorzystywanych w celach marketingowych, mailingowych, subskrypcji czy też wysyłania newsletterów.

Każdy klient ma prawo wglądu do swoich danych osobowych przekazanych firmie Etech , prawo do ich poprawienia, zażądania usunięcia bądź zaprzestania ich przetwarzania w jakikolwiek sposób.


Witryna internetowa www.e-technika.pl pełni funkcję sklepu z funkcją złożenia wyłącznie szybkiego zamówienia bez możliwości utworzenia konta klienta. Informacja z danymi potrzebnymi do jego zrealizowania przekazywana jest drogą mailową bezpośrednio do firmy Etech w celu jego realizacji. Dane te nie są przechowywane w bazie danych witryny www.e-technika.pl i nie tworzą w niej baz danych osobowych.
 

    Zwroty towarów

  Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 o prawach konsumenta, konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyny w terminie 14 dni od daty odebrania towaru.

W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy do Państwa niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy. Zwrotu płatności dokonamy we wskazany przez Państwa sposób. W każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku ze zwrotem pieniędzy.
Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Prosimy przekazać lub odesłać nam towar na adres naszej siedziby niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy, czyli dostarczenia zwracanego towaru do naszej firmy. Do zachowania 14-dniowego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. W linku poniżej można pobrać przykładowy formularz zwrotu towaru.   Przykładowy wzór formularza zwrotu towaru znajduje się poniżej. Aby zapisać na swoim komputerze należy użyć prawego przycisku wskaźnika (myszy) na załączonym dokumencie oraz wybrać"zapisz obraz jako".
FORMULARZ_ZWROTU_TOWARU-1.jpg

Odpowiadają Państwo za zmniejszenie wartości towaru wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru.

Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów m.in.:

1. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;

2. w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami;

3.  w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Zwracane produkty prosimy przesyłać na adres:
Etech Agnieszka Majewska
ul. ks. Piotra Skargi 5F
84-200 Wejherowo

    Reklamacje i gwarancje
_.gif
Produkty oferowane w naszym sklepie mogą być objęte gwarancją producenta lub dystrybutora. Szczegółowe warunki gwarancji i czas jej trwania podawane są w karcie gwarancyjnej wystawionej przez gwaranta.

Firma Etech odpowiada na podstawie rękojmi za oferowane produkty na podstawie przepisów prawa. Jeżeli otrzymany produkt jest wadliwy, mogą Państwo skorzystać, według swojego wyboru, z uprawnień gwarancyjnych wynikających z gwarancji oraz z uprawnień przysługujących Państwu wobec naszego sklepu z tytułu rękojmi. Uprawnienia gwarancyjne i uprawnienia przysługujące Klientowi z tytułu rękojmi są uprawnieniami od siebie niezależnymi.

W przypadku stwierdzenia istnienia wady produktu Klientowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji. Uprawnienie to przysługuje konsumentom  w ciągu 2 lat oraz przedsiębiorcom w ciągu 1 roku od daty doręczenia . W takim przypadku Klient powinien odesłać towar poleconą przesyłką pocztową (listem lub paczką) na adres naszej siedziby.

Prosimy o dołączenie do przesyłki dowodu zakupu oraz dokładnego opisu przyczyny reklamacji wraz z określeniem Państwa żądania co do reklamowanego produktu. Niezwłocznie, jednak nie później niż w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki z reklamowanym towarem, ustosunkujemy się do złożonej reklamacji i poinformujemy Państwa o dalszym postępowaniu. W przypadku uwzględnienia reklamacji, koszty reklamacji ponosi firma Etech.

W sprawie reklamacji prosimy o kontakt:
e-mail:  sklep@e-technika.pl
tel. +48 501702903

Reklamowane produkty prosimy przesyłać na adres:
Etech Agnieszka Majewska
ul. ks. Piotra Skargi 5F
84-200 Wejherowo

Mając na względzie pozytywną współpracę z Klientami dążymy do możliwie najkorzystniejszego dla Klienta rozwiązania zgłaszanej reklamacji. Informujemy także o możliwości skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji np. w formie mediacji prowadzonej przez wojewódzkie inspektoraty Inspekcji Handlowej.

Kopiowanie, powielanie i modyfikowanie treści (zdjęć, opisów itp.) zawartych w na stronach sklepu Etech (e-technika.pl) dla celów komercyjnych oraz promocyjnych jest zabronione.